Velkommen til vårt kundesenter.


Kontaktflaten mellom oss som forvalter og deg som
leietager er avgjørende for vårt samarbeid og felles suksess. Som leietaker vil du bli godt kjent med vårt personell, da hver eiendom har et fast team som har inngående kunnskap om eiendommen og dine behov.

 





telefon

71 20 22 40

e-post

post@angvik-eiendom.no







Send oss en beskjed



  • Captcha:


Resepsjon





Kontakt oss



Bente Aure Myrstad
daglig leder
mobil: 40 41 98 11
bente@angvik-eiendom.no

Randi Thomassen
eiendomssjef
mobil: 92 42 40 35
randi@angvik-eiendom.no

June Vestad
eiendomssjef
mobil: 48 89 43 50
june@angvik-eiendom.no

Roger Beinset
eiendomssjef
mobil: 95 25 68 08
roger@angvik-eiendom.no

Tora Elise Angvik Jacobsen
eiendomssjef
mobil: 95 19 54 66
tora@angvik-eiendom.no

Therese Hammerø Evensen
kontraktsforvalter
mobil: 91 87 93 89
therese@angvik-eiendom.no

Bjørn Even Hansen
eiendomssjef/drift
mobil: 40 41 98 13
bjorn@angvik-eiendom.no

Sigmund Grendsen
driftsoperatør
mobil: 40 03 23 75
sigmund@angvik-eiendom.no

Ståle Malme
driftsoperatør
mobil: 41 54 53 15
stale@angvik-eiendom.no

Saulius Ambrulevicius
driftsoperatør
mobil: 40 02 05 31
saulius@angvik-eiendom.no

Kjell Inge Kristiansen
driftsoperatør
mobil: 40 41 98 10
kjell.inge@angvik-eiendom.no





Angvik Eiendom AS

Nøisomhed, 6405 Molde