Alltid tilstede og tilgjengelig


Med mer enn 150 000 kvm allsidig næringseiendom i porteføljen, har vi mulighet til å være fleksible om leiebehovet endrer seg. Dersom en bedrift endrer struktur, kan vi være behjelpelige med å tilpasse lokalene, eller se på mulighetene for flytting til noen av våre andre lokaler. Vi er også behjelpelige med å utforme innredningsplaner og ombygginger.

Vi ønsker å være et godt vertskap for alle våre leietagere. Om du er liten eller stor, er du like viktig for oss.




Angvik Eiendom AS


Nøisomhed
6405 Molde
tel 71 20 22 40
post@angvik-eiendom.no
www.angvik-eiendom.no
Angvik Eiendom på Facebook



Bente Aure Myrstad
daglig leder
mobil: 40 41 98 11
bente@angvik-eiendom.no

Randi Thomassen
eiendomssjef
mobil: 92 42 40 35
randi@angvik-eiendom.no

June Vestad
eiendomssjef
mobil: 48 89 43 50
june@angvik-eiendom.no

Roger Beinset
eiendomssjef
mobil: 95 25 68 08
roger@angvik-eiendom.no

Tora Elise Angvik Jacobsen
eiendomssjef
mobil: 95 19 54 66
tora@angvik-eiendom.no

Therese Hammerø Evensen
kontraktsforvalter
mobil: 91 87 93 89
therese@angvik-eiendom.no

Bjørn Even Hansen
eiendomssjef/drift
mobil: 40 41 98 13
bjorn@angvik-eiendom.no

Sigmund Grendsen
driftsoperatør
mobil: 40 03 23 75
sigmund@angvik-eiendom.no

Ståle Malme
driftsoperatør
mobil: 41 54 53 15
stale@angvik-eiendom.no

Saulius Ambrulevicius
driftsoperatør
mobil: 40 02 05 31
saulius@angvik-eiendom.no

Kjell Inge Kristiansen
driftsoperatør
mobil: 40 41 98 10
kjell.inge@angvik-eiendom.no