Velkommen til vårt kundesenter.


Kontaktflaten mellom oss som forvalter og deg som leietager er avgjørende for vårt samarbeid og felles suksess. Som leietaker vil du bli godt kjent med vårt personell, da hver eiendom har et fast team som har inngående kunnskap om eiendommen og dine behov.


telefon

71 20 22 40

e-post

post@angvik-eiendom.no



Send oss en beskjed



resepsjon-therese-forside

Kontakt oss



Bente Aure Myrstad

Bente Aure Myrstad
daglig leder
mobil: 404 19 811
bente@angvik-eiendom.no

Roger Beinset

Roger Beinset
eiendomssjef
mobil: 952 56 808
roger@angvik-eiendom.no

Randi

Randi Thomassen
eiendomssjef
mobil: 924 24 035
randi@angvik-eiendom.no

Tora Elise Angvik Jacobsen

Tora Elise Angvik Jacobsen
eiendomssjef
mobil: 951 95 466
tora@angvik-eiendom.no

June-Vestad

June Vestad
eiendomssjef
mobil: 488 94 350
june@angvik-eiendom.no

Therese Hammers Evensen

Therese Hammerø Evensen
kontraktsforvalter
mobil: 918 79 389
therese@angvik-eiendom.no

Bjorn Even Hansen

Bjørn Even Hansen
eiendomssjef/drift
mobil: 404 19 813
bjorn@angvik-eiendom.no

Kjell Inge Kristiansen

Kjell Inge Kristiansen
driftsoperatør
mobil: 404 19 810
kjell.inge@angvik-eiendom.no

Sigmund Grendsen

Sigmund Grendsen
driftsoperatør
mobil: 400 32 375
sigmund@angvik-eiendom.no

Saulius Ambrulevicius

Saulius Ambrulevicius
driftsoperatør
mobil: 400 20 531
saulius@angvik-eiendom.no

Staale

Ståle Malme
driftsoperatør
mobil: 415 45 315
stale@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom AS

Nøisomhed, 6405 Molde